Całoroczna nadmorska restauracja MESA w Dźwirzynie przy ul. Wyzwolenia 4J znajduje się 50 m od plaży, a sama miejscowość 10 km od Kołobrzegu. Kolejnym atutem MESY jest oddalone o 1 km jezioro Resko z możliwością uprawiania wielu sportów wodnych. Trasa rowerowa brzegiem Morza Bałtyckiego rozciąga się od Ustronia Morskiego do Mrzeżyna, można też skorzystać z tras rowerowych „ Ku Słońcu” w głębi lądu i poszerzać swoją wiedzę historyczną odwiedzając okoliczne zabytki. Naprzeciwko restauracji znajduje się plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki siatkowej, płatny kort tenisowy oraz basen odkryty.
MESA to miejsce z wyjątkowymi smakami kuchni świata. W karcie oprócz wyszukanych dań grillowanych, takich jak kaczka, rostbef, prosię, polędwica wołowa, wiele ryb bałtyckich, znajdują się także domowe mega burgery oraz ciasta i torty własnej produkcji. Kolejna cecha, która wyróżnia to miejsce to przetwory i pasztety oparte na najstarszych regionalnych przepisach. Dzięki nim każdy gość może przenieść do własnego domu odrobinę smaku MESA.
„Jako jedyni w woj. zachodniopomorskim przystąpiliśmy do programu MENU BEZ GLUTENU. Wiele pozycji z naszej karty menu serwujemy w wersji bezglutenowej. Aby otrzymać takie danie należy wcześniej poinformować o tym kelnera. Oprócz dań z karty jesteśmy w stanie przygotować także śniadania bezglutenowe”.

W ofercie także apartamenty noclegowe.

Write a Review

Click to rate