Hotel Sadova**** jest idealnym miejscem dla gości przyjeżdżających do Gdańska zarówno w celach biznesowych, turystycznych jak i rekreacyjnych. Jednym z głównych atutów naszego obiektu jest jego położenie. Zaledwie niewielka odległość dzieli hotel od Starego Miasta, bałtyckiej plaży oraz środków miejskiego transportu.

Dobrze wyciszone pokoje zapewnią komfort pracy gościom przyjeżdżającym do Gdańska w celach biznesowych. Natomiast kryty basen oraz sala zabaw znajdująca się na parterze obiektu gwarantują moc atrakcji dla naszych najmłodszych gości.

Hotel Sadova zlokalizowany jest w samym sercu tętniącego życiem Gdańska. Zaledwie pięciominutowy spacer dzieli nas od magicznego Długiego Targu. Zabytkowe kamieniczki, imponujący ratusz, klimatyczne kawiarenki, fontanna z czuwającym nad miastem Neptunem.… – wszystko to jest na wyciągnięcie ręką.

W hotelu mieści się restauracja Papieroovka, w której po wcześniejszym zgłoszeniu w recepcji (podczas pobycie w hotelu), kuchnia przygotowuje osobno pieczywo bezglutenowe, wędliny, desery i co tylko się zechce 🙂 Restauracja i hotel nie są w programie MBG, jednak obsługa stara się jak może i zarówno na śniadanie jak i na obiady zawsze przygotowali dla nas w ciągu kilkudniowego pobytu coś dobrego i “bezpiecznego”.

01 Review

  • 1 Rating
  1. 5
    mariusz Admin Mar 11, 2018

    Warto zajrzeć

    Mimo braku certyfikatu kuchnia wie na czym polega dieta bezglutenowa i związana z nią alergia. Podczas naszego pobytu na śniadanie nie brakowało chleba i bułek bez glutenu oraz specjalnie przygotowanych wędlin, obkładów, itp. Obiady i kolacje na wysokim poziomie smakowym w restauracji Papieroovka.

Write a Review

Click to rate