Hotel Alba – All inclusive

CategoryHotel
LocationEuropa
Rating
0.0

Hotel Alba jest usytuowany przy głównej promenadzie w samym sercu Słonecznego Brzegu, zaledwie 50 metrów od plaży. Obiekt jest otoczony ogrodem. Goście mogą bezpłatnie korzystać z 2 odkrytych basenów, 1 basenu dla dzieci i parku wodnego dla dzieci oraz tarasu słonecznego.

Hotel Alba oferuje przestronne, elegancko urządzone pokoje wyposażone w klimatyzację. We wszystkich pokojach znajduje się telewizor oraz sejf. Niektóre pokoje obejmują część wypoczynkową z sofą. Pokoje dysponują ponadto umeblowanym balkonem oraz łazienką z wanną i prysznicem.

Na miejscu dostępne są 2 bary, bar przekąskowy i 2 restauracje z tarasem. W hotelu Alba organizowane są różne zajęcia oraz występy rozrywkowe dla dzieci i dorosłych.

Tuż przed hotelem zlokalizowany jest przystanek pociągu panoramicznego, który kursuje po całym kurorcie oraz do Starego Miasta w mieście Nesebyr (oddalonego o 2 km). W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu usytuowane są rozmaite bary, sklepy, kawiarnie i restauracje.

W 15–20 minut można dojść z obiektu do plaży Cacao oraz do parku wodnego w Słonecznym Brzegu. Obiekt jest oddalony o 30 km od portu lotniczego Burgas oraz o 1 km od kurortu Sweti Włas.

Z autentycznych opinii naszych Gości wynika, że to ich ulubiona część miasta Słoneczny Brzeg.

Write a Review

Click to rate